Skip to content

Fotografia kobieca Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Cieszyn i okolice

Fotograficzna sesja kobieca
Bielsko-Biała i okolice

Fotografia kobieca w studio

Zapraszam Cię do mojego dwupozimowego studia w centrum Bielska-Białej. Zapewniam Ci najlepsze warunki do kobiecej sesji fotograficznej. W poniższej galerii zobaczysz, jak piękne zdjęcia wykonuję.

Fotograficzna-sesja-kobieca-Bielsko-Biała
Fotograficzna sesja kobieca

Sesja kobieca w Twoim domu i nie tylko

Pamiętaj, że fotograficzną sesję kobiecą mogę również wykonać w Twoim domu, w specjalnie przygotowanym apartamencie, a nawet w plenerze. Zobacz, jak to robię w poniższej galerii, która prezentuje tylko niewielką część mojej pracy.

Fotograficzna sesja kobieca - Klientki mówią o mnie Poznaj kobiety, które już mi zaufały. Więcej zobaczysz na moim facebooku i w Google Moja Firma

Fotograficzna sesja kobieca - Klientki mówią o mnie Poznaj kobiety takiej jak Ty, które już mi zaufały. Więcej zobaczysz na moim facebooku i w Google Moja Firma

Opinie-o-firmie-Anna-Dyrcz-Fotografia

Fotograficzna sesja kobieca W studio lub w wybranym miejscu

Fotografia kobieca
w studiu w Bielsku-Białej

  • Profesjonalne 2-poziomowe studio w samym centrum Bielska-Białej
  • Szeroka gama rekwizytów i aranżacji tła
  • Cicha i spokojna atmosfera, w której poczujesz się swobodnie
  • Fotografia kobieca na najwyższym poziomie

Fotografia kobieca w Twoim domu i nie tylko

  • Kobieca sesja fotograficzną w zaciszu Twojego domu
  • Uchwycę Twoje piękno w Twoim naturalnym środowisku
  • Sesja kobieca w plenerze lub w specjalnym apartamencie
  • Kobieca sesja fotograficzna uchwycić Twoje piękno

Cennik sesji kobiecych i sensualnych w studiu w Bielsku-Białej

Ile kosztuje fotograficzna sesja kobieca i sensualna w Bielsku-Białej?

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Cena kobiecej sesji fotograficznej zależy od wielu czynników. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, opracowałam trzy pakiety cenowe sesji kobiecej i zmysłowej. Pamiętaj, że każdy pakiet mogę zmodyfikować zależnie od Twoich potrzeb. Wystarczy, że do mnie zadzwonisz lub napiszesz.

Zobacz również inne pakiety cenowe sesji fotograficznych:
Sesja fotograficzna: CIĄŻOWA, NOWORODKOWA, RODZINNA, DZIECIĘCA

Pakiety cenowe fotograficznej sesji kobiecej i sensualnej w studio:
Pakiet basic 400 ZŁ

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• Profesjonalna sesja fotograficzna w studiu
• 5 wybranych zdjęć w formie elektronicznej wysokiej rozdzielczości (poddanych profesjonalnej obróbce graficznej)
• 5 tych samych zdjęć wydrukowanych na papierze jedwabnym (format 23×15 cm)
• 2 stylizacje w studiu (szeroki wybór kreacji dostępnych w studiu lub własne)
• Każde dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej i drukowanej 40 zł
Pakiet Premium 500 ZŁ

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• Profesjonalna sesja fotograficzna w studiu
• 10 wybranych zdjęć w formie elektronicznej wysokiej rozdzielczości (poddanych profesjonalnej obróbce graficznej)
• 10 tych samych zdjęć wydrukowanych na papierze jedwabnym (format 23×15 cm)
• 1 wybrane zdjęcie wydrukowane na papierze jedwabnym (format 30×40 cm)
• 3 stylizacje w studiu (szeroki wybór kreacji dostępnych w studiu lub własne)
• Każde dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej i drukowanej 40 zł
Pakiet MAX 950 ZŁ

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• Profesjonalna sesja fotograficzna w studiu
• 18 wybranych zdjęć w formie elektronicznej wysokiej rozdzielczości (poddanych profesjonalnej obróbce graficznej)
• 18 tych samych zdjęć wydrukowanych na papierze jedwabnym (format 23×15 cm)
•  foto-produkt harmonijka ze zdjęć w prezencie
• 4 stylizacje w studiu (szeroki wybór kreacji dostępnych w studiu lub własne)
• Każde dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej i drukowanej 35 zł

Fotografia kobieca i sesnualna Najczęstsze pytania kobiet. Poznaj wszystkie odpowiedzi

Co to właściwie jest ?

Jest to sesja, podczas której moim zadaniem jest uchwycić Twoje piękno 😉 Jest to czas dla Ciebie, którego w codziennym życiu masz tak mało, czas, w którym będziesz czuła się dobrze, gdzie w będziesz mogła celebrować swoją kobiecość i piękno. Zakres sesji zależy od Ciebie, mogą to być piękne portrety oraz zdjęcia owiane nutką tajemniczości, mogą to być zdjęcia sensualne – czyli koronki, gorsety, więcej zmysłowości. Sesje sensualne dają nam kadry, przy których mocniej zabije serce i czarna kawa nie będzie już potrzebna. Mogą to być również akty, które pozwolą pokazać piękno Twojego ciała. Nie musisz decydować od razu, jaki rodzaj sesji wybierasz dokładnie, niektóre moje klientki od razu wiedzą czego chcą. Inne otwierają się powoli by w czasie zdjęć zdecydować, czy czują się tak dobrze, że chcą pokazać więcej ciała. To jest Twój wybór.

Czy zdjęcia będą upublicznione?

To jest bardzo ważne pytanie, które często wynika z pierwszego pytania. Ważne jest, aby od razu rozwiać te wątpliwości i sprawić byś poczuła się bezpiecznie. Zdjęcia publikuję TYLKO po uzyskaniu zgody od osoby fotografowanej. Zdjęcia, które widzicie na stronie www czy stronach portali społecznościowy znajdują się tam tylko i wyłącznie za zgodą wspaniałych kobiet, które się na nich znajdują i wyraziły zgodę na ich publikację, czasem jest to jedno zdjęcie czasem cała sesja. To Ty i tylko Ty podejmujesz tę decyzję.

Gdzie może się odbyć sesja?

Jest kilka możliwości, sesja może odbyć się w domu klientki, czasami wynajmuję miejsce, sesje sensualne świetnie wychodzą w apartamentach czy pokojach hotelowych, rzadziej, ale jednak zdarzają się sesje w plenerach, jednak najczęściej sesje odbywają się w moim atelier na ulicy Barlickiego w Bielsku-Białej.

Makijaż i fryzura, co z nimi ?

Polecaną przeze mnie opcją jest skorzystanie z usług jednej z kilku niesamowitych wizażystek, z którymi współpracuje. Są to profesjonalistki, które makijażem potrafią wydobyć to, co najpiękniejsze. Mają one doświadczenie w makijażach tworzonych do sesji zdjęciowych i potrafią wykonać przepiękny i dopasowany indywidualnie makijaż, który sprawdzi się przy zdjęciach. Wykonują one również fryzurę więc najlepiej, jeśli stawisz się do mnie z czystą buzią i umytymi poprzedniego dnia włosami. Jeśli wiesz, że masz problematyczną cerę i na wiele kosmetyków reagujesz uczuleniem – koniecznie mnie o tym powiadom, żebym mogła uprzedzić wizażystkę i jeśli jest taka możliwość dla swojego bezpieczeństwa, zabierz ze sobą swoje kosmetyki do makijażu.

Kto jest obecny w czasie sesji ?

Sesja kobieca, sensualna, buduarowa to czas bardzo specyficzny rodzaj sesji dlatego najczęściej jesteśmy same Ty i ja – fotograf kobieta ;-), może, ale nie musi zostać makijażystka, która może na bieżąco poprawiać makijaż i tyle. Jeśli chcesz, możesz ze sobą przyprowadzić przyjaciółkę, rodzinę czy partnera, ale proszę jednak, byś zabrała osobę z dobrym nastawieniem, wspierającą Ciebie, wprawiającą w dobry humor i przy której nie będziesz skrępowana.

W co się ubrać?

Przy okazji tego typu sesji możesz założyć rzeczy, które zawsze chciałaś, ale nie miałaś na to odwagi. Możesz zabrać swoja ulubioną bieliznę, w której czujesz się zmysłowa i piękna, wyjątkową sukienkę, którą zachowujesz na te okazje, kiedy chcesz kogoś olśnić. Jest to też dobra okazja, by pobuszować po sklepach ze swoją przyjaciółką i wybrać coś wyjątkowego. Jeśli szukasz, inspiracji bieliźnianych zapraszam Cię do kontaktu ze mną albo poszperaj w internecie.
Możesz też przybyć z pełną walizą i razem wybierzemy to, co najbardziej się sprawdzi 😉

Czy fotograf coś zaproponuje?

Oczywiście to moja praca i od tego jestem! Dla mnie najważniejsze jest, byś z tej sesji wyszła zadowolona, jeszcze bardziej pewna swojego piękna i gotowa przenosić góry, byś na zdjęciach wyglądała jak milion dolarów oraz żebyś przez te kilka godzin zapomniała o wszystkich zmartwieniach i codziennych obowiązkach. Często pomysł pojawia się tuż przed sesją, gdy widzę dokładnie osobę, która mam przed sobą, widzę, jaką ma urodę, energię, którą ze sobą przyniosła oraz stroje, jakimi dysponujemy. Daję dokładnie wskazówki co do pozowania 😉 nie martw się, więc jeśli nigdy nie pozowałaś i nie wiesz, jak to się robi. To ja od tego jestem, by to wiedzieć jakie pozy będą dla Ciebie korzystniejsze. Jeśli jednak masz jakiś konkretny pomysł na sesję, koniecznie mnie o tym uprzedź i napisz mi o nim 😉 Moim marzeniem jest spełnić Twoje oczekiwania i marzenia, a żebym mogła tego dokonać jak najlepiej, muszę o nich wiedzieć wcześniej niż tuż przed sesją, szczególnie jeśli trzeba przygotować do niej odpowiednią scenografię, gadżety.

Kiedy otrzymam zdjęcia?

Do max. do 3 dni roboczych po sesji dostaniesz linka do strony, gdzie na spokojnie będziesz mogła zobaczyć wszystkie zdjęcia, które wykonaliśmy podczas sesji. Będą to nieobrobione całkiem surowe pliki prosto z aparatu, o zaniżonej jakości, abyś mogła je płynnie przeglądać, gdzie czasem coś niechcianego pojawi się w kadrze, a czym się nie wolno przejmować. Baza tych zdjęć ma posłużyć Ci do wyboru zdjęć, na których Twoim zdaniem wyglądasz najlepiej i które Tobie najbardziej się podobają. Po tym, jak wybierzesz zdjęcia mam max. 28 dni na przygotowanie zdjęć. Po tym czasie spotykamy się i w zależności od wybranej opcji oddaję Ci piękne odbitki albo album. Jeśli planujesz by efekty sesji stały się dla kogoś wspaniałym prezentem musisz, wziąć ten czas pod uwagę, że nie dostaniesz zdjęć z dnia na dzień i umów się na sesję odpowiednio wcześnie (najlepiej 3 tygodnie albo i wcześniej). Jeśli bardzo Ci zależy na czasie, obrobię dla Ciebie zdjęcia szybciej, ale będzie taka ekspresowa usługa kosztowała 50 % więcej.

Fotografia kobieca to jedynie część mojej oferty. 
Zobacz co jeszczę mogę zrobić dla Ciebie i Twoich najbliższych, a także dla firm i instytucji

Link
Fotografia marketingowa

Fotografia marketingowa

Link
Zmysłowa sesja

Zmysłowa sesja

Sesja PR

Sesja PR

Link
Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa

Sesja biznesowa

Sesja biznesowa

Link
Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca

Link
Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Link
Fotografia Brzuszkowa

Fotografia Brzuszkowa

Link
Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Usługi fotograficzne realizuję w studiu w Bielsku-Białej oraz w okolicy. Między innymi w takich miastach i miejscowościach jak:
Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Skoczów, Wisła, Ustroń, Katowice, Pszczyna, Tychy, Kobiór, Szczyrk, Łodygowice, Bystra, Lipowa, Milówka, Lipnik, Straconka oraz wielu innych.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Zapraszam. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

+48 579 514 198

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Zapraszam. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

+48 579 514 198
Masz pytania? Zadzwoń