Skip to content

Profesjonalna sesja ciążowa / brzuszkowa Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Cieszyn i okolice

Profesjonalna sesja ciążowa / brzuszkowa
Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice i okolice

Twoja wyjątkowa
sesja brzuszkowa w studio

Zapraszam Cię do dwupoziomowego studia w samym centrum Bielska-Białej. Wykonałam już setki fotograficznych sesji ciążowych. Zapraszam Cię do obejrzenia galerii.

fotografia_brzuszkowa_zdjęcia_ciążowe_bielsko_biała_żywiec_najlepszy fotograf_brzuszkowey_bielsko_biała_007
Fotograficzna-sesja-ciążowa-w-studio-w-Bielsku-Białej-2

Specjalna sesja ciążowa w Twoim domu

Fotografia brzuszkowa w wybranym przez Ciebie miejscu? Oczywiście jest to możliwe. Sesja ciążowa może odbyć się w Twoim domu lub w dowolnej lokalizacji wewnątrz i na zewnątrz.

Sesja ciążowa i brzuszkowa - Klienci mówią o mnie Poznaj osoby, które już mi zaufały. Więcej zobaczysz na moim facebooku i w Google Moja Firma

Sesja ciążowa i brzuszkowa - Klienci mówią o mnie Poznaj osoby, które już mi zaufały. Więcej zobaczysz na moim facebooku i w Google Moja Firma

Opinie-o-firmie-Anna-Dyrcz-Fotografia

Wyjątkowa sesja ciążowa W studio, w domu? Zawsze tam gdzie Ty poczujesz się wyjątkowo

Sesja ciążowa
w studiu w Bielsku-Białej

  • Profesjonalne 2-poziomowe studio w samym centrum Bielska-Białej
  • Szeroka gama rekwizytów i aranżacji tła
  • Cicha i spokojna atmosfera, w której Ty poczujesz się swobodnie
  • Fotografia ciążowa na najwyższym poziomie

Fotografia brzuszkowa 
w zaciszu Twojego domu

  • Fotografia brzuszkowa w zaciszu Twojego domu
  • Uchwycę Twoje piękno w naturalnym dla Ciebie środowisku
  • Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Wiem o tym najlepiej. Dlatego fotografia ciążowa w domu zyskuje coraz większą popularność
  • Podaruj sobie i najbliższym najpiękniejsze zdjęcia ciążowe w zaciszu Twojego domu

Cennik sesji ciążowych / brzuszkowych w studiu w Bielsku-Białej

Ile kosztuje fotograficzna sesja ciążowa w Bielsku-Białej?

Wiem doskonale, jak wiele przyszłych mam zadaje sobie to pytanie. Cena brzuszkowej sesji fotograficznej zależy od wielu czynników. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, opracowałam trzy pakiety cenowe sesji ciążowej. Oczywiście każdy pakiet mogę zmodyfikować zależnie od Twoich potrzeb. Wystarczy, że do mnie zadzwonisz lub napiszesz.

Zobacz również inne pakiety cenowe sesji fotograficznych:
Sesja fotograficzna: NOWORODKOWA, RODZINNA, DZIECIĘCA, KOBIECA

Pakiety cenowe fotograficznej sesji brzuszkowej w studio:
Pakiet basic 400 ZŁ

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• Profesjonalna sesja fotograficzna w studiu
• 5 wybranych zdjęć w formie elektronicznej wysokiej rozdzielczości (poddanych profesjonalnej obróbce graficznej)
• 5 tych samych zdjęć wydrukowanych na papierze jedwabnym (format 23×15 cm)
• 2 stylizacje w studiu (szeroki wybór kreacji dostępnych w studiu lub własne)
• Ujęcia rodzinne (opcja)
• Każde dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej i drukowanej 40 zł
Pakiet Premium 500 ZŁ

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• Profesjonalna sesja fotograficzna w studiu
• 10 wybranych zdjęć w formie elektronicznej wysokiej rozdzielczości (poddanych profesjonalnej obróbce graficznej)
• 10 tych samych zdjęć wydrukowanych na papierze jedwabnym (format 23×15 cm)
• 1 wybrane zdjęcie wydrukowane na papierze jedwabnym (format 30×40 cm)
• 3 stylizacje w studiu (szeroki wybór kreacji dostępnych w studiu lub własne)
• Ujęcia rodzinne (opcja)
• Każde dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej i drukowanej 40 zł
Pakiet MAX 950 ZŁ

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• Profesjonalna sesja fotograficzna w studiu
• 18 wybranych zdjęć w formie elektronicznej wysokiej rozdzielczości (poddanych profesjonalnej obróbce graficznej)
• 18 tych samych zdjęć wydrukowanych na papierze jedwabnym (format 23×15 cm)
• foto-produkt harmonijka ze zdjęć w prezencie
• 4 stylizacje w studiu (szeroki wybór kreacji dostępnych w studiu lub własne)
• Ujęcia rodzinne (opcja)
• Każde dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej i drukowanej 35 zł

Jak wybrać fotografa ciążowego? sprawdź na co zwrócić uwagę przed wyborem

Zdjęcia zrobione podczas sesji ciążowej czy jak kto woli brzuszkowej ? to zdjęcia, które pozostaną cenną pamiątką dla waszej rodziny już na kilka pokoleń. Będą jako magiczny portal do odnalezienia pięknych wspomnień szczególnie w tych wymagających chwilach.
Większość sesji ciążowych wykonuje się w okolicach 32 tygodnia, dlatego ważne jest, aby Twój pierwszy wybór fotografa był tym prawidłowym, ponieważ nie będzie czasu na powtórki.

Aby nie pomylić się przy tej decyzji, zadaj sobie kilka pytań, które pozwolą wybrać Ci najlepszego fotografa ciążowego w Bielsku-Białej lub innej lokalizacji.

Jak rozpocząć poszukiwania fotografa ciążowego w Bielsku-Białej lub innym mieście?

Ważne jest, aby przeprowadzić gruntowne poszukiwania, dlatego dobrze jest je zacząć wcześnie. Najlepiej po zakończeniu pierwszego trymestru. Da Ci to czas na bezstresowe poszukiwania fotografa idealnego dla Ciebie i pozwoli na rezerwację dogodnego terminu.
Rozpocznij od rozmowy z ludźmi popytaj w śród rodziny i znajomych może robili taką sesję i mogą Ci kogoś polecić, możesz także przeprowadzić poszukiwania online, stwórz listę tych, których opinie są pozytywne i obejrzyj ich portfolio na mediach społecznościowych oraz stronie www.

Sprawdź jakie doświadczenie mają wybrani przez Ciebie fotografowie?

Zwróć uwagę na doświadczenie fotografa oraz czy specjalizuje się on w zdjęciach ciążowych. Wiadomo, że każdy kiedyś zaczynał i musi się uczyć, ale czy chcesz, żeby to właśnie na Tobie i za Twoje pieniążki stawiał pierwsze kroki i zdobywał doświadczenie ? W okresie ciąży dość szybko możemy się męczyć, więc może to nie najlepszy czas na błędy i poprawki, lepiej się wybrać do doświadczonego fotografa, który sprawnie przeprowadzi Cię przez całą sesje będzie mógł uchwycić kadry w pozach w których Ty i Twój brzuszek wyglądacie najkorzystniej, a Ty podczas całej sesji będziesz mogła czuć się zrelaksowana.

Czy odpowiada Ci styl zdjęć, jaki wykonuje wybrany przez Ciebie fotograf ?

Przed wyborem fotografa ciążowego, zastanów się, jak chcesz, aby wyglądały Twoje zdjęcia. Czy marzy Ci się artystyczna i nastrojowa sesja, czy może bliższe Ci są klimaty prostsze i realistyczne ? Wolisz, aby Twoje zdjęcia powstały w interesującym i bogatym otoczeniu czy wolisz portrety na prostych tłach gdzie główna uwaga skupi się na Tobie? Przyjrzyj się ścianą oraz wystrojowi w Twoim mieszkaniu, jakie kolory i jaka stylistyka najlepiej by do nich pasowały, to ważne informacje, które również warto przekazać wybranemu fotografowi.

Czy fotograf posiada odpowiednie studio i akcesoria do sesji ciążowej?

W czasie ciąży na jakiś czas ciało kobiety mocno się zmienia, część ubrań w waszej szafie musi poczekać na narodziny dzieciątka, nie kupujemy wielu ubrań ciążowych, ponieważ mamy pilniejsze wydatki, a jak już kupujecie to jednak najważniejsza jest dla Was ich wygoda.
Ważne więc, aby fotograf dysponował garderobą ze specjalnymi sukniami ciążowymi i akcesoriami do tego typu sesji. Ważne jest, aby wybrany fotograf posiadał studio fotograficzne, oczywiście można zrobić wspaniałe sesje w plenerze, ale jeśli czas naszej sesji ciążowej wypadnie kiedy pogoda nie będzie dopisywała, dobrze mieć alternatywę, a nie gorączkowo poszukiwać nowego fotografa.

Sprawdź swój budżet i ustal jaką kwotą dysponujesz?

Stawki będą się różnić w zależności od fotografa. Ważne jest, aby poznać faktyczne koszty jeszcze przed sesją. Niektórzy fotografowie pobierają opłatę za sesję, podczas gdy inni oferują pakiet. Mogą również zawierać drukowane zdjęcia w stawkach. Jednak inni mogą wymagać osobnej zapłaty za wydruki. Ważne jest, aby mieć te informacje, aby wiedzieć, czy zmieszczą się one w Twoim budżecie.

Wyjątkowa sesja ciążowa Bielsko-Biała i okolice - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego fotograficzna sesja ciążowa to wspaniała pamiątka?

Ciąża to nie tylko wspaniały okres oczekiwania przyjścia na świat największego skarbu rodziców. To również czas wielu wyrzeczeń dla przyszłej mamy, problemów i niedogodności. Każda kobieta przechodzi ten stan inaczej, ale większość boryka się z podobnymi problemami. Za to po latach wspominamy ciążę z uśmiechem na twarzy, wspominając wszystkie perypetie ze wzruszeniem i melancholią. Sesja ciążowa staje się coraz popularniejsza i każda przyszła mama chce uwiecznić ten wyjątkowy stan. Postaram się przybliżyć temat sesji ciążowej, żeby rozjaśnić ten temat i podpowiedzieć co zrobić żeby te kilka zdjęć stało się wspaniałą pamiątką.

KIEDY JEST NAJLEPSZY MOMENT NA FOTOGRAFICZNĄ SESJĘ BRZUSZKOWĄ ?

W tej kwestii zdania są podzielone. Większość z kobiet w ciąży uważa, że 6-8 miesiąc to ten idealny czas. Moje zdanie, nieco różni się od tych konkretnych liczb, ponieważ wszystko zależy między innymi od wielkości brzuszka, ponieważ u każdej przyszłej mamy brzuszek rośnie we własnym rytmie 😉
Dlatego moim zdaniem najlepiej wykonać sesję ciążową, gdy brzuszek jest już widoczny, tak, aby nawet przez luźniejsze ubranie dało się go dostrzec. Ze względów zdrowotnych, nie polecam robić sesji po 36 tygodniu ciąży, ponieważ w każdej chwili nawet w trakcie trwania sesji fotograficznej mogłaby rozpocząć się akcja porodowa!

CZY SESJA CIĄŻOWA JEST MĘCZĄCA?

Sesja ciążowa ma piękny końcowy efekt, ale prawda jest taka, że czasami bywa ciężko. Kilka godzin przed obiektywem, przebieranie się w czasie zdjęć, może sprawić, że kobieta w ciąży szybko może się zmęczyć. Pamiętaj o tym, że sesja ciążowa jest dość wymagająca, a im bliżej rozwiązania tym „brzuchatki” stają się powolniejsze, cięższe i może być problem z realizacją niektórych pomysłów na kadry z brzuszkiem. Niektóre kobiety jeszcze w 36 tygodniu ciąży są bardzo gibkie i gotowe zrealizować każdą prośbę fotografa, a w 40 tygodniu już tak łatwo nie jest. Dlatego najlepiej umówić się na sesję, gdy dobrze się czujesz oraz gdy warunki pogodowe na to pozwalają – jeśli zdecydujesz się na sesję ciążową w plenerze.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FOTOGRAFA ?

Bardzo ważne jest, aby osoba wykonująca zdjęcia była doświadczona w temacie sesji ciążowych. Powód jest prosty: nie każdy wie, co wygląda korzystnie na zdjęciach, jakie pozycje się sprawdzają, kiedy najlepiej zrobić sesję. Każdy fotograf musi w jakiś sposób zdobyć doświadczenie, ale decydując się, na taki wariant trzeba pamiętać, że może kosztować kobietę w ciąży dużo więcej wysiłku, a efekty mogą nie być zadowalające. Poza tym doświadczony fotograf ma swoje ulubione miejsca w plenerze, gdzie można wykonać sesję ciążową lub studio przyjazne brzuchatce, a tam gadżety do sesji ciążowej, które będzie można wykorzystać podczas zdjęć.

KIEDY, GDZIE I O KTÓREJ WYKONYWAĆ SESJE W PLENERZE ?

Bardzo ważna jest pora dnia wykonywania zdjęć w plenerze. Chodzi przede wszystkim o to, że słońce nie zawsze korzystnie wpływa na kobietę w ciąży. Czasami rano wyglądamy lepiej niż po całym dniu, który latem może okazać się naprawdę męczący. Istnieje coś takiego jak „złota godzina”. Jest to zarówno godzina po wschodzie słońca, jak i godzina przed zachodem słońca. Doświadczony fotograf zna i umie wykorzystać naturalne światło i otoczenie w plenerze! A efekty wykorzystania takiej pory dnia są czasami niewyobrażalne!

JAK WYBRAĆ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Tutaj jest pełna dowolność! Jeżeli masz już gotowy pokoik lub kącik dla dziecka w domu – wspaniałym rozwiązaniem jest przedstawienie go na zdjęciach. Po latach miło będzie patrzeć na to, jak przygotowywaliście się na przyjście na świat maleństwa. Aby czuć się komfortowo, sesje często odbywają się również w sypialni, salonie czy ogrodzie. Sesje tego typu są bardzo naturalne i mają swój osobliwy urok 😉
Zawsze warto jest wziąć pod uwagę opcję pleneru 😉 Jezioro, woda, las, a może pole pełne kwiatów lub zboża?
Jeśli nie podobają Ci się dwie pierwsze opcje, możesz skorzystać z sesji w studiu. Takie sesje mają to do siebie, że dają dużo większe możliwości w zależności od wyposażenia studia, w którym zdecydujemy się zrobić zdjęcia. Sesja w studiu daje również szanse na intymne kadry, które w plenerze są niemożliwe do wykonania, Możesz wtedy wykorzystać elegancką bielizną i wyeksponować brzuszek.

KOGO WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ PRZED OBIEKTYW ?

Kto powinien znaleźć się na zdjęciach z sesji ciążowej? Podczas sesji w bieliźnie, zarówno zdjęcie samej mamy jest piękne, jak i z partnerem – tatą dziecka. Nie każdy jednak jest gotów na półnagie zdjęcia. W takiej sytuacji wybierz kilka ciekawych stylizacji na zdjęcia w studio lub skorzystaj z pleneru.
Być może to Twoje kolejne dziecko – warto zaprosić do sesji tatę lub starsze rodzeństwo, a nawet zwierzę, które również traktujesz jak członka rodziny. Jest to wspaniały sposób na pokazanie, że cała rodzina oczekuje na przybycie nowego członka. Trzeba pamiętać i wziąć pod uwagę to, że małe dziecko może być szubko niespokojne lub nie mieć ochoty na długą sesję zdjęciową z mamusią i odpowiednio się na tę ewentualność przygotować.

W CO UBRAĆ SIĘ NA SESJĘ ?

Najważniejsze ubierz, to co lubisz! Pamiętaj, że ubranie musi być wygodne! Nie zakładaj niewygodnych zestawów, tylko dlatego, że są ładne. O wiele lepiej wygląda zadowolona mama ze swobodą ruchów niż sztywno ustawiona, ale w sukni ze złota. 
W moim studio znajdziesz duży wybór sukienek ciążowych, które udostępniam podczas sesji brzuszkowej o różnych krojach, kolorach i co najważniejsze rozciągliwych, dzięki czemu są uniwersalne i dostosują się do każdej wielkości brzuszka. Ważne jest, aby do sesji przygotować gładką bieliznę zarówno górę, jak i dół, dodatkowo biustonosz z odpinanymi ramiączkami, jeśli jest możliwość czarny i biały zestaw 😉
Jeżeli decydujesz się na sesję we dwoje – dobrym pomysłem jest zakładanie takich samych koszulek lub kolorów czy odcieni z partnerem. Istnieją też kolory, które się po prostu ze sobą gryzą, takich zestawów unikamy 😉 lub przeciwnie, podkreślają efekt całego zdjęcia. Podczas sesji z dziećmi, tak jak przypadku zdjęć z partnerem, bardzo fajnym efektem może być to, gdy ubierzecie się w podobne kolory lub założycie taką samą część garderoby np. sukienki, lub koszulki.
Dobrym rozwiązaniem są letnie, luźne sukienki, które mogą delikatnie maskować brzuszek, a na kolejnym zdjęciu pięknie go wyeksponować. Zwiewne ubrania dają bardzo duże pole manewru. Jeśli, na co dzień nie lubisz sukienek, jeansy i koszulka też są super! Dopasowana, ale nie obcisła koszulka podkreśli piękny brzuszek i obecny stan. Możesz wtedy pokazać energię oraz siłę, jaką masz w sobie podczas tych wspaniałych kilku miesięcy.

CZY WARTO PRZED SESJĄ SKORZYSTAĆ Z USŁUG FRYZJERKI LUB WIZAŻYSTKI ?

W przypadku sesji w studio za dodatkową opłatą oferuję pomoc stylisty, makijażystek lub fryzjera. Bardzo polecam takie rozwiązanie. Profesjonalny makijaż zawsze wygląda przepięknie. Tak samo piękne jest profesjonalne uczesanie lub upięcie włosów.
Jeśli jednak decydujesz się na samodzielne przygotowanie do sesji, zadbaj o matowe wykończenie makijażu. Ponadto, nie staraj się wyglądać lepiej niż zwykle. Pomaluj się tak, jak zawsze. Naturalne piękno jest najpiękniejsze!

CO ZABRAĆ NA SESJĘ ?

W moim studio znajdziecie bardzo dużo gadżetów, które możemy wykorzystać w trakcie sesji w studio, ale które również mogę zabrać do sesji w domu/mieszkaniu lub w plener.
Istnieje jednak wiele dodatków i pomysłów na wzbogacenie sesji brzuszkowej, którymi dysponują tylko Państwo mam na myśli np.:.
• zdjęcie USG skierowanego na brzuch,
• pozytywny test ciążowy,
• pierwsze buciki,
• smoczek,
• ubranko.

A MOŻE W DOMU?

Jeśli jednak mimo wszystko, sesja w studio Was nie przekonuje, bo chcecie coś bardziej naturalnego, a za oknem niesprzyjająca pogoda i sesja w plenerze też odpada, istnieje inna, świetna alternatywa 😉 Równie bezpieczna 😉 Znacie to miejsce bardzo dobrze. To Wasz dom lub mieszkanie. Bo gdzie, jak nie we własnym mieszkaniu, możecie czuć się w pełni komfortowo i bez pośpiechu czy skrępowania pozować tak, aby zdjęcia wyszły rewelacyjnie?
Może powiecie „w moim domu panuje nieład” albo „moje mieszkanie jest za małe/za brzydkie”. Wychodzę z założenia, że w każdym mieszkaniu da się przeprowadzić sesję. Wystarczy kawałek parapetu przy oknie albo wesoła kanapa w salonie. Albo pokoik maluszka, który na pewno pod koniec ciąży gdzieś tam jest już przygotowany. W trakcie wykonywania sesji „brzuszkowych” i tak głównie skupiam się na Was – na Waszych emocjach i tym niesamowitym czasie oczekiwania na dziecko. Zdjęcia w domu, dodaje to fotografii ciepła, a kadry stają się bardziej rodzinne. Takie sesje nie potrzebują wielu gadżetów. Ten „cud” ma mówić sam za siebie. A zatem uwierzcie mi, że nie ma się co bać sesji we własnym „m”!

Kiedy otrzymam zdjęcia?

Do max. do 3 dni roboczych po sesji dostaniecie linka do strony, gdzie na spokojnie będzie można zobaczyć wszystkie zdjęcia, które wykonaliśmy podczas sesji. Będą to nieobrobione całkiem surowe pliki prosto z aparatu, o zaniżonej jakości, abyś można je płynnie przeglądać, gdzie czasem coś niechcianego pojawi się w kadrze, a czym się nie wolno przejmować. Baza tych zdjęć ma posłużyć do wyboru zdjęć, które najbardziej się podobają. Po tym, jak wybierzecie zdjęcia mam max. 28 dni na przygotowanie zdjęć. Po tym czasie spotykamy się i w zależności od wybranej opcji oddaję Wam piękne odbitki, album lub foto obraz. Jeśli planujesz by efekty sesji stały się dla kogoś wspaniałym prezentem musisz wsiąść ten czas pod uwagę, że nie dostaniesz zdjęć z dnia na dzień i umów się na sesję odpowiednio wcześnie (najlepiej 3 tygodnie albo i wcześniej). Jeśli bardzo Ci zależy na czasie, obrobię dla Ciebie zdjęcia szybciej, ale będzie taka ekspresowa usługa kosztowała 50 % więcej.

Link
Fotografia marketingowa

Fotografia marketingowa

Link
Zmysłowa sesja

Zmysłowa sesja

Sesja PR

Sesja PR

Link
Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa

Sesja biznesowa

Sesja biznesowa

Link
Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca

Link
Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Link
Fotografia Brzuszkowa

Fotografia Brzuszkowa

Link
Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Usługi fotograficzne realizuję w studiu w Bielsku-Białej oraz w okolicy. Między innymi w takich miastach i miejscowościach jak:
Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Skoczów, Wisła, Ustroń, Katowice, Pszczyna, Tychy, Kobiór, Szczyrk, Łodygowice, Bystra, Lipowa, Milówka, Lipnik, Straconka oraz wielu innych.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Zapraszam. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

+48 579 514 198

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Zapraszam. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

+48 579 514 198
Masz pytania? Zadzwoń