Skip to content

Sesja Świąteczna 2021 Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Cieszyn i okolice

Sesja Świąteczna 2021
Bielsko-Biała i okolice

Twoja wyjątkowa
fotograficzna sesja Świąteczna w studio

Zapraszam Cię do dwupoziomowego studia w samym centrum Bielska-Białej. Wykonałam już setki fotograficznych sesji Świątecznych. W tym roku w moim studiu czeka na Ciebie aż pięć prawdziwych aranżacji Świątecznych. Zapraszam Cię do obejrzenia galerii.

Fotograficzna-sesja-ciążowa-w-studio-w-Bielsku-Białej

Sesja Świąteczna to najlepszy prezent pod choinkę

Fotograficzna sesja Świąteczna to wspaniały prezent dla Twoich najbliższych. Film prezentuje jak wyglądają czekające na Ciebie scenerie Świąteczne.

Wyjątkowa sesja Świąteczna 2021 W studio. Aż pięć scenek o tematyce Świątecznej do wyboru

Fotograficzna sesja Świąteczna w Bielsku-Białej 2021 Galeria zdjęć 2021

Fotograficzna sesja Świąteczna w Bielsku-Białej Galeria zdjęć 2019

Cennik sesji Świątecznych 2021 w studiu w Bielsku-Białej

Ile kosztuje fotograficzna sesja Świąteczna w Bielsku-Białej?

Wiem doskonale, jak wiele osób zadaje sobie to pytanie. Cena fotograficznej Sesji Świątecznej zależy od wielu czynników. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, opracowałam pakiety cenowe sesji Świątecznych. Oczywiście każdy pakiet mogę zmodyfikować zależnie od Twoich potrzeb. Wystarczy, że do mnie zadzwonisz lub napiszesz.

Zobacz również inne pakiety cenowe sesji fotograficznych:
Sesja fotograficzna: NOWORODKOWA, RODZINNA, DZIECIĘCA, KOBIECA

Pakiety cenowe fotograficznej sesji Świątecznej w studio:
Pakiet I 350 zł

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• 35 minut sesji w studiu
• 5 wybranych zdjęć 15×21
• E-Kartka Świąteczna
• Dwie Świąteczne stylizacje do wyboru
• Ujęcia rodzinne (opcja)
• Osobiście wybierasz najlepsze dla Ciebie ujęcia
Pakiet II 650 zł

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

• 50 minut sesji w studiu
• 10 zdjęć
• Fotoalbum 20×20 w twardej oprawie
• E-Kartka Świąteczna
• Dwie Świąteczne stylizacje do wyboru
• Ujęcia rodzinne (opcja)
• Osobiście wybierasz najlepsze dla Ciebie ujęcia

Wyjątkowa sesja Świąteczna Bielsko-Biała i okolice - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego fotograficzna sesja Świąteczna to wspaniała pamiątka?

Okres Świąteczny to nie tylko wspaniały czas spędzony w rodzinnym gronie, ale również czas odwiedzin najbliższych oraz wspaniałej atmosfery wokół nas. Sesje Świąteczne stają się coraz popularniejsze i każdy rodzic chce uwiecznić ten wyjątkowy czas. Postaram się przybliżyć temat sesji Świątecznej, żeby rozjaśnić ten temat i podpowiedzieć co zrobić, żeby te kilka zdjęć stało się wspaniałą pamiątką i prezentem dla Was rodziców i najbliższej rodziny.

KIEDY JEST NAJLEPSZY MOMENT NA FOTOGRAFICZNĄ SESJĘ ŚWIĄTECZNĄ?

W tej kwestii zdania są podzielone. Większość rodziców wybiera okres Listopada. Moje zdanie jest podobne. Najlepiej wykonać sesję Świąteczną, gdy jest na to czas. Najlepszym miesiącem jest Listopad, ponieważ jest to okres, kiedy nie mamy jeszcze tyle domowych obowiązków. Ponadto efekty Świątecznej sesji fotograficznej mogą stać się prezentem świątecznym dla najbliższych.

CZY SESJA ŚWIĄTECZNA JEST MĘCZĄCA?

Sesja świąteczna nie jest męcząco ani dla rodziców, ani ich pociech. Kilkadziesiąt minut przed obiektywem, to czysta przyjemność. Pamiętajcie, że możecie wybrać kilka scenerii z dostępnych w studiu. Więc sami decydujecie, które są dla Was i Waszych dzieci najlepsze.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FOTOGRAFA?

Bardzo ważne jest, aby osoba wykonująca zdjęcia świąteczne była doświadczona w temacie sesji świątecznych i posiadała odpowiednie zaplecze w studiu. Ważne jest, aby aranżacje świąteczne (scenki) były prawdziwe, czyli aby nie były to tła fotograficzne a prawdziwe aranżacje. Ponadto warto, aby fotograf oferował co najmniej 3 aranżacje świąteczne tak abyście mieli wybór w studio fotograficznym. Warto również, aby fotograf dysponował rekwizytami świątecznymi oraz ubraniami dla Was i Waszych dzieci.

KOGO WARTO ZABRAĆ NA MINI SESJĘ ŚWIĄTECZNĄ?

Kto powinien znaleźć się na zdjęciach z mini sesji Świątecznej? Podczas sesji Świątecznych warto, aby na sesji pojawiły się dzieci, rodzice oraz nasi najbliżsi jak starsze rodzeństwo, wujostwo lub dziadkowie. Fotograficzna mini sesja Świąteczna to wspaniały sposób na pokazanie, że cała rodzina jednoczy się w ten piękny czas.

W CO UBRAĆ SIĘ NA SESJĘ ?

Najważniejsze to ubrać się wygodnie i odświętnie. Pamiętajcie drodzy rodzice, że ubranie musi być wygodne! Nie zakładajcie niewygodnych zestawów, tylko dlatego, że są ładne. Pamiętajcie, że w moim studio znajdziecie duży wybór strojów dla dzieci, które udostępniam podczas sesji świątecznych.

KIEDY OTRZYMAM ZDJĘCIA?

Do 3 dni roboczych od świątecznej sesji dostaniecie linka do strony, gdzie na spokojnie będzie można zobaczyć wszystkie zdjęcia, które wykonaliśmy podczas sesji. Będą to nieobrobione całkiem surowe pliki prosto z aparatu, o zaniżonej jakości, aby można je płynnie przeglądać. Baza tych zdjęć ma posłużyć do wyboru zdjęć, które najbardziej się podobają. Po tym, jak wybierzecie zdjęcia zgodnie z wybranym pakietem mini sesji świątecznych wiągu kolejnych dni przygotuję gotowe zdjęcia. Jeśli planujesz by efekty sesji stały się dla kogoś wspaniałym Świątecznym prezentem pamiętaj, że nie dostaniesz zdjęć z dnia na dzień. Dlatego im wcześniej umówisz się na fotograficzna mini sesję świąteczną tym szybciej otrzymasz zdjęcia. 

Fotograficzna Sesja Świąteczna to jedynie część mojej oferty. 
Zobacz co jeszczę mogę zrobić dla Ciebie i Twoich najbliższych, a także dla firm i instytucji

Link
Fotografia marketingowa

Fotografia marketingowa

Link
Zmysłowa sesja

Zmysłowa sesja

Sesja PR

Sesja PR

Link
Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa

Sesja biznesowa

Sesja biznesowa

Link
Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca

Link
Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Link
Fotografia Brzuszkowa

Fotografia Brzuszkowa

Link
Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Usługi fotograficzne realizuję w studiu w Bielsku-Białej oraz w okolicy. Między innymi w takich miastach i miejscowościach jak:
Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Skoczów, Wisła, Ustroń, Katowice, Pszczyna, Tychy, Kobiór, Szczyrk, Łodygowice, Bystra, Lipowa, Milówka, Lipnik, Straconka oraz wielu innych.

Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Zapraszam. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

+48 579 514 198

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Zapraszam. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

+48 579 514 198
Masz pytania? Zadzwoń